Teklif Formu
Sizi Arayalım Formu
  
Türkiye
Rusya
Almanya
Fransa
Avusturya
İrlanda
İngiltere
Cezayir
Mısır
Hindistan
Çin
Avustralya
Makedonya
Rusya
İsviçre
Finlandiya
İsviçre
Kazakistan
Özbekistan
Hollanda
Hong Kong
Güney Kore
İtalya
Dubai
Amerika
Katar
Suudi Arabistan
Kurumsal
Hakkımızda

 

 

 

Fuar Standı sektöründe yenilikçi ve tam kapsamlı çözümler sunan bir kaç firmadan biri olan BUTİK ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ; Üst seviyedeki AR-GE çalışmaları,tasarımdan ,montaj sonrası hizmete kadar hızlı ve etkin bir şekilde çözüm üreten müşteri memnuniyetini ilke edinen,yurtiçi ve yurtdışı fuarlarınızda size en iyi hizmeti verebilecek uzman kadro ve lojistiğe sahiptir. BUTİK FUAR ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun tasarımı kaliteli hızlı ve bütçenize uygun olarak yapı teknolojilerine ayak uydurarak bütün stand tiplerini (Ahşap, Maxima,Modüler,Truss )hizmetinize sunar. Butik Fuar Hizmetleri ; Firmanıza fuar, showroom , reklam amaçlı her tür teşhir ünitelerini tasarlar ve uygular.

”TAKİP EDEN DEĞİL,TAKİP EDİLEN OLUN” BUTİK ULUSLARARASI FUAR VE MİMARLIK HİZMETLERİ SAN.LTD.ŞTİ

 

We have been designing and producing the exhibition booths according to our customers' requirements since 2009. Our goods are produced to respond to our client's budget which fits your corporate identity. Our stands are contained different materials which are produced in other fields. We present you three different types of booth.  Including wooden booths , modular system booths , and maxima system booths. 

We are ready to become your solution partner who offers you the lowest price.

Butik Exhibition 

Yenilikçi
1
Yenilikçi

Araştırma departmanımızın geliştirdiği yaratıcı ve esnek çözümler sayesinde fuar sektörünün geleceğini şekillendiriyoruz.

Sürdürülebilirlik
2
Sürdürülebilirlik

Sahip olduğumuz başarının merkezinde insan olduğunun farkındayız. Nitelikli insan gücü ile önce iş güvenliği diyoruz. Disiplinli ve işini hatasız yapan bir ekip ruhunu paylaşıyoruz.

7/24 Kapsamlı Hizmet
3
7/24 Kapsamlı Hizmet

Yönetim ve tasarım birimlerimiz, üretim atölyemiz, depolama ünitelerimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile fuar, kongre ve etkinlik sektöründe 7/24 hizmet vermekteyiz.

Gelişme ve Küreselleşme
4
Gelişme ve Küreselleşme

Her yeni proje, ekibimizin deneyimini arttıran yeni bir mücadeledir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ve kendimizi geliştirerek, uluslararası arenada adı geçen firmalar içinde yer almaktayız.

BİZE ULAŞIN
Copyright 2017 - 2022 Butik Fuar. Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım