Teklif Formu
Sizi Arayalım Formu
  

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Kars Fuar Hizmetleri

Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom’unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Fuar Standları kendi aralarında Ahşap Fuar Standı, Maxima Fuar Standı ve Modüler Fuar Standı olmak üzere 3 ana başlığa ayrılır

Ahşap Fuar Standları:
Tamamı Sunta/Suntalam/Mdflam dan yapılmış standlara verilen isimdir. Tamamen özel olarak üretilir ve tek kullanımlık standlardır. Ancak aynı standın birden fazla kez kullanılması gereken durumlarda hassas işçilik ile stand sökülerek bir başka fuarda da tekrar kurulabilmektedir.

Modüler Fuar Standları:
Alüminyum aksam kullanılarak yapılan ve parçalara bölünerek birden fazla kez kullanılabilen standlara verilen isimdir.
Daha Detaylı Bilgi İçin Fuar Standı ve Kongre Standı sayfalarını ziyaret ediniz.

Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür.

Fuar Standınıza karar vermeden önce stand modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi daha kaliteli bir şekilde yaptırmanızı sağlayacaktır.

Ön araştırmanızı yaparken karşınıza farklı stand fiyatları çıkabileceğini bilmelisiniz. Fiyat farklılıklarını oluşturan sebepleri önceden araştırarak bilmeniz durumunda hangi ücreti hangi hizmet ve malzeme karşılığında ödeyeceğinizi de bilebilirsiniz.

Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Butik Fuar olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Fuarcılık Hizmeti vermekteyiz. Sizin incelemekte olduğunuz Kars iline de hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın ! +90 212 698 78 28

Copyright 2017 Butik Fuar. Tüm Hakları Saklıdır.