Teklif Formu
Sizi Arayalım Formu
  
Kurumsal
Hakkımızda

Fuar Standı sektöründe yenilikçi ve tam kapsamlı çözümler sunan bir kaç firmadan biri olan BUTİK ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ; Üst seviyedeki AR-GE çalışmaları,tasarımdan ,montaj sonrası hizmete kadar hızlı ve etkin bir şekilde çözüm üreten müşteri memnuniyetini ilke edinen,yurtiçi ve yurtdışı fuarlarınızda size en iyi hizmeti verebilecek uzman kadro ve lojistiğe sahiptir. BUTİK FUAR ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun tasarımı kaliteli hızlı ve bütçenize uygun olarak yapı teknolojilerine ayak uydurarak bütün stand tiplerini(AHŞAP,MAX PLUS,MODÜLER,TRUSS …V.S)hizmetinize sunar. Firmanıza fuar,showroom,reklam amaçlı her tür teşhir ünitelerini tasarlar ve uygular.

 

”TAKİP EDEN DEĞİL,TAKİP EDİLEN OLUN” BUTİK ULUSLARARASI FUAR VE MİMARLIK HİZMETLERİ SAN.LTD.ŞTİ

Yenilikçi
1
Yenilikçi

Araştırma departmanımızın geliştirdiği yaratıcı ve esnek çözümler sayesinde fuar sektörünün geleceğini şekillendiriyoruz.

Sürdürülebilirlik
2
Sürdürülebilirlik

Sahip olduğumuz başarının merkezinde insan olduğunun farkındayız. Nitelikli insan gücü ile önce iş güvenliği diyoruz. Disiplinli ve işini hatasız yapan bir ekip ruhunu paylaşıyoruz.

7/24 Kapsamlı Hizmet
3
7/24 Kapsamlı Hizmet

Yönetim ve tasarım birimlerimiz, üretim atölyemiz, depolama ünitelerimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile fuar, kongre ve etkinlik sektöründe 7/24 hizmet vermekteyiz.

Gelişme ve Küreselleşme
4
Gelişme ve Küreselleşme

Her yeni proje, ekibimizin deneyimini arttıran yeni bir mücadeledir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ve kendimizi geliştirerek, uluslararası arenada adı geçen firmalar içinde yer almaktayız.

BİZE ULAŞIN
Copyright 2017 Butik Fuar. Tüm Hakları Saklıdır.