Teklif Formu
Sizi Arayalım Formu
  

BLOG

 • STAND CONTRACTOR IN TURKEY
  BUTİK INTERNATIONAL EXHIBITION SERVICES; STAND CONTRACTOR IN TURKEY Which is one of the few companies offering innovative and complete solutions in the exhibition stand sector. We have the high-level R&D activities,producing quick and effective solutions starting from design to assembly and the post service.Exhibitions at home and abroad will give you the best results with our expert staff and logistics. We offer at your service; The most appropriate design for your needs with high-quality,fast and affordable stand types(wooden,max plus,modular system,truss.etc.) of all keeping up with build technology. We are also designing and applying;exhibition,showroom,all types of display units for advertising purposes to your company. *Development and Design To produce the most qualified exhibition stand may not always be sufficient to get the best result. We have projects in all stages of design and construction while providing detailed advice and technical support,but also in accordance with demand,We find solutions to meet specific requirements as well.
  Devamını Oku...
 • Fuar Standı İhtiyaçlarında En Etkili Çözümler
  Sektörde bulunduğu günden bu yana hem yurtiçi hem de yurtdışı fuarlarınızda sizlere en hızlı ve başarılı çözümler sunan Butik Fuar, uzman kadrosu ile birlikte her firmanın ihtiyacına özel tasarımlara imza atmaktadır. Sorumluluğunu aldığı her işte biraz daha deneyim sahibi olan ve bu alanda sektördeki tüm yenilikleri yakından takip eden Butik Fuar, yapmış olduğu araştırmalar ile en esnek fikirleri sizlerle buluşturmaktadır.
  Devamını Oku...
 • Fuar Standlarının Önemi
  Birbirinden değişik sektörler dahilindeki firmalar adına ürün ve hizmetlerin tanıtımı için hiç şüphesiz en iyi organizasyonlar genel olarak fuarlardır. Fuar süresi boyunca müşteriler, sektör içerisinden farklı arkadaşlar ve aynı zamanda rakipler de standlarınızı sürekli olarak ziyaret edecektir.
  Devamını Oku...
 • Profesyonel Bir Hizmet Altında Fuar Standı Desteği
  Profesyonel bir imalat kapsamında gerçekleştirdiğimiz fuar stand ile ihtiyacınız olan en iyi seçenekleri sizlere güven içerisinde sunmaktayız. Hizmet kalitesi ve söz verilen zaman içerisinde teslim garantisi sayesinde, sektörün liderlerinden biri olmaktan gurur duyduğumuz fuar standları adına, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sunum gerçekleştirebilmeniz için sizlere özel bir destek sağlamaktayız. Görsel açıdan gösterişli ve heybetli bir izlenimi uyandıran ve aynı zamanda firmanızı en iyi şekilde anlatacak uyumlu fuar standı ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz.
  Devamını Oku...
 • Kaliteli Ve Profesyonel Fuar Standı
  Başta büyükşehirler olmak üzere Türkiye'nin birçok farklı şehrinde değişik zamanlarda fuarlar gerçekleştirilmektedir. Bir ürün ve hizmet tanıtımının gerçekleştirilebileceği en büyük organizasyonları arasında yer alan fuarlar, müşterilerin gözünde doğru bir izlenim yaratmak büyük bir önem arz etmektedir.
  Devamını Oku...
 • Genel Destek Programı
  Proje hazırlama kapasitesi düşük KOBİ’lerin de mevcut KOSGEB desteklerinden faydalanması -KOBİ’lerin kaliteli ve verimli mal/hizmet üretmelerinin sağlanması, -KOBİ’lerin rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek amacıyla genel işletme geliştirme faaliyetlerinin teşvik edilmesi, -KOBİ’lerin yurt içi ve yurt dışı pazar paylarını artırmak amacıyla tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi, amacıyla işletmelerin desteklenmesidir.
  Devamını Oku...
 • Fuar standı tasarımı yapılırken nelere dikkat edilmelidir?
  Fuar standı tasarımı yapılırken veya yaptırılırken dikkat edilmesi gerekenleri bir mimar gözüyle sizler için yorumladık.
  Devamını Oku...

Sayfalar

Copyright 2017 Butik Fuar. Tüm Hakları Saklıdır.